Beş Taş Yüzük Nasıl Takılır?

Beştaş yüzük , zarif ve büyüleyici görüntüsüyle her kadının parmağında görmek istediği zarafeti sunuyor. Tek taş yüzükler sadakatin ve bağlılığın temsilcisi iken beş taş yüzük ile daha fazla duyguyu yansıtabilirsiniz. İlk taş bağlılığı, ikinci taş sadakati, üçüncü taş sevgiyi ve aşkı, dördüncü taş saygıyı ve beşinci taş sonsuzluğu temsil edebilir. Aşkınızın sonsuza kadar süreceğinin temsilcisi olan 5 taş yüzük çeşitleri ile eşinizi, sevgilinizi veya hayatınızdaki insanı mutlu edebilirsiniz. Ailenizin büyümesiyle birlikte onları temsil eden bu parçalar, özel bir anlam taşıyabilir. Sevginizi en iyi şekilde gösterebileceğiniz ürünler için KrdGold’un zarif tasarımlarını inceleyebilirsiniz. Parıltılı taşları çevreleyen altının ışıltısı ile zarafetinizin tamamlayıcısı ürünlere, Krd Gold ile kolayca ulaşın. Krd Gold ürün çeşitleri arasında yer alan 5 taş yüzük fiyatları , bütçenize uygun seçeneklerden oluşur. Bütçenize uygun avantajlı fiyatları görmek için hemen altın yüzük kategorisine göz atabilirsiniz.

Beştaş Yüzük Ne Kadar?

Beş taş yüzük fiyatları ne kadar? Fiyatlar, almak istediğiniz ürünün altın ayarına göre değişiklik gösterecektir. 22 ayar seçenekler daha pahalı ürün seçeneklerinden oluşurken 8 ayar ve 14 ayar ürün seçenekleri daha az maliyetlidir. Seçeceğiniz ürünün gramı da önem arz eder. Gram arttıkça fiyat da buna bağlı olarak artış gösterecektir. .

Beştaş Yüzük Hangi Parmağa Takılır?

Beştaş yüzük hangi parmağa takılır? Genel olarak duygusal bir bağın göstergesi olarak sol elin yüzük parmağına takılmaktadır. Kalbe giden damarlar sebebiyle bu parmak seçilir. Tektaşlar gibi alyanslarla birlikte takılabilirler.

En Şık 5 Taş Yüzük Modelleri Hangileri?

5’li bir şeridi andıran modeller, parmağınızda zengin bir duruş sergilerler. Standart kesim seçeneklere yönelebileceğiniz modeller olabileceği gibi damla şeklinde modeller de farklılığıyla ön plana çıkacaktır. Ayrıca baget kesimlerle şekillenen yüzükler de seçimini daha kalın modellerden yana kullanmak isteyenler için sunuluyor. Oval kesimler, her zaman için gözde seçenekler arasında yer almayı başarıyor. Sevgilinize armağan edebileceğiniz 5 taş yüzük fiyatları ise genellikle zirkon ve diğer türev taşlardan yapıldığı için daha uygun maliyetli seçeneklerden oluşabilir. Beştaş yüzük fiyatları, bütçenizi zorlamadan sevdiğiniz insanı mutlu etmenizi sağlar. Altının saf ışıltısı ile buluşan modeller beyaz veya sarı altın olarak online vitrinde yerini almaktadır. Anneler günü için de tercih edebileceğiniz bu eşsiz yüzükler, onlar için en güzel hediyeler arasında yer alabilir. Zirkon taşıyla süslenen bu beştaş yüzük modelleri , Persçe’den gelmektedir. Anlamı altın rengi olan Zargun’dan geliyor. Kırmızı, mavi, şeffaf ve yeşil renklerine rastlanabilir. Şeffaf görüntüsüyle göz dolduran 5taş yüzük çeşitlerimiz sizlerin beğenisine sunuluyor. Kolay ödeme seçenekleri ile dilediğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz. En yeni modellerimiz için 5 taş yüzük sayfamızı takip edebilir ve en gözde seçeneklere ilk siz sahip olabilirsiniz. Parmağınızın üstündeki bu eşsiz ışıltı için acele edin! Diğer yüzük modelleri için hemen şimdi kategorisini ziyaret edebilirsiniz.
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 4 Ürün
Ücretsiz Kargo
%15
14 Ayar 3,65 gram BeşTaş Yüzük
14 Ayar 3,65 gram BeşTaş Yüzük
4,364.93 TL
3,710.19 TL
Ücretsiz Kargo
%15
14 Ayar 4,75 gram BeşTaş Yüzük
14 Ayar 4,75 gram BeşTaş Yüzük
5,504.38 TL
4,678.72 TL
Ücretsiz Kargo
%15
14 Ayar 4,85 gram BeşTaş Yüzük
14 Ayar 4,85 gram BeşTaş Yüzük
5,607.97 TL
4,766.77 TL
Tükendi
14 Ayar 5,05 gram Dorika Beştaş Yüzük
14 Ayar 5,05 gram Dorika Beştaş Yüzük
5,977.35 TL
5,080.75 TL