Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı

Çeyrek Altın Ne Kadar?

Çeyrek altın , yarım altın, tam altın. İsimlerinden de görülebileceği gibi, bir bütünün parçaları olarak satılan altın türleridir. Çeyrek altın , bir tam altının dörtte birine denk gelmektedir. Ziynet grubunun en küçük üyesi olan çeyrek altının ortalama ağırlığı, 1.8 gramdır. 22 ayardır ve çapı 18 mm’dir. Çeyrek altınlar, sadece tekil olarak satılmak zorunda değildir. Genel kullanım amacı yatırımdan çok hediyelik eşya olan çeyrek altınlar, düğünlerde, tebrik amacıyla, bebek hediyesi olarak rahatlıkla hediye edilebilmektedir. Sevgilinize, eşinize, annenize rahatlıkla doğum günlerinde de hediye olarak satın alabileceğiniz çeyrek altınlar, insanlar arasında bütçelerine de uygun olmalarıyla en çok satın alınan altınlardan bir tanesidir. Son yıllarda çeyrek altınlar, bileklik, kolye ve hatta küpe gibi aksesuarların da bir numaralı tercih edilen ürünleri arasındadır. Sevgilinize veyahut eşinize yıl dönümünüzde alabileceğiniz ya da tasarlatabileceğiniz çeyrek altınlı bileklikler, unutulmaz bir hediye olabilir. Hem asla değer kaybetmemesiyle hem de bilekte şık duruşuyla tercih edilebilecek olan bu hediyeler, son zamanlarda kadınların gözdesi haline gelmiştir. Siz de Krd Gold farkıyla, sevdiklerinizi mutlu edebilir, paranızı yatırımlarla değerlendirebilirsiniz.

Çeyrek Altın Fiyatları Ne Kadar?

Çeyrek altın fiyatları da, gram altın gibi kurlara ve piyasa değerlerine göre değişmektedir. Her gün artış veyahut azalışta olan çeyrek altın fiyatlarını, Krd Gold online sitemizden kolayca takip edebilir, bütçenize en uygun şekilde rahat bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Eski tarihli ve yeni tarihli olmak üzere ikiye ayrılan çeyrek altınlarda; eğer altın eski tarihli ise, çeyrek altın fiyatı biraz daha uygun olmaktadır. Fakat bu altınları eğer bir gün bozdurmak isterseniz, eski veya yeni tarihli olmasının hiçbir önemi olmaksızın, o anki kurdan (fiyattan) bozdurulmaktadır. Genel anlamda FED, ECB veyahut ABD piyasasına göre değişiklik gösteren çeyrek altın fiyatları hem diğer bazı altın türlerine göre daha uygun fiyatlı olmasından ötürü, sıkça tercih edilmektedir. Tam altının dörtte biri fiyatına eşit olan çeyrek altın fiyatları için, sitemizin olanaklarından faydalanabilirsiniz. Krd Gold, uygun çeyrek altın fiyatları sunar ve yatırımlarınız için çeyrek altın almanıza olanak tanır.

Çeyrek Altın Nasıl Anlaşılır?

Altın alırken insanları kuşkulandıran önemli bir detay da, altının sahteliği ve gerçekliğidir. Altın, gerçek veya sahte oluşuyla kendisini direkt belli eden bir maddedir. Çeyrek altının rengi, üstündeki damgası gibi özelliklerden de anlaşılabilen çeyrek altının sahteliği veyahut gerçekliğini anlamanın en basit ve en garanti yolu, elbette ki bir uzmana göstermektir. Kuyumcular, işlerinin ustası oldukları için bir çeyrek altının gerçekliğini, kolayca anlayabileceklerdir.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.