Dorika Kelepçe Bilezik Nedir?

dorika kelepçe bilezikler, kadınların son dönemde en sıklıkla kullandıkları bilezik modellerinden olup, ince ve taşlı bir yapıya sahiptirler. Dorika kelepçe bilezikler kadınların günlük hayat kombinlerinin yanı sıra özel gün kombinlerinin de çok sık tercih edilen bir üründür. Bileğe zariflik ve şıklık sağlayan bu dorika kelepçe bilezikler, zevk sahibi olan kadınların ilk tercihleri arasında yer almakta. İnce bilezik modelleri günlük kombinleriniz için daha sade ve şık bir seçenek olacakken;özel günlerinizin yıldız parçası ise kalın dorika kelepçe altın bilezikler olacaktır. İnce bilezikler, tek ve çift sıralı olarak karşımıza çıkarken;kalın bilezikler daha çok üç, dört ve beş sıralı olanlardır. Siz de dilediğiniz dorika kelepçe bilezik modelini tercih edebilir, Krd Gold ürünlerinden oluşa bir set bile oluşturabilir ve kombinlerinizi bu çok özel setle perçinleyebilirsiniz.

Dorika Kelepçe Bilezik Modelleri Hangileri?

Bütün dorica kelepçe bilezik modellerimiz altın olup, kadınların en sıkılıkla tercih ettikleri dorika kelepçe bilezik modellerinden bir tanesi, zarif altın bilezikleridr. Toplu altın dorika kelepçe bilezikler son zamanların en popüler ürünlerinden olup, özel bir tasarımdır ve herhangi bir özel taş barındırmamaktadır. Sadece küçük altın toplar barındıran bu zarif ve sade bilezik, bileğe tam oturacak şekilde özel bir zincir yapısına sahiptir. Krd Gold olarak bu özel tasarımımızı diğer sade dorika kelepçe bileziklerden ayıran en önemli detay ise, zincir kısmının ucunda bulunan küçük melek kanadı detayıdır. Kolunuzda tüm gün dursa dahi sizi asla rahatsız etmeyecek bir yapıya sahip olan bu bilezik ile bir adım önde olacaksınız. En güzel kelepçe bileklik ürünleri KrdGold'da! Sade şıklık yerine daha ihtişamlı bir şıklık arayışı içerisindeyseniz, kalemli yüzeye sahip olan altın dorika kelepçe altın bilezik, sizin için en uygun seçenek olacaktır. İki metal rengin uyumu ile tasarlanan bu bileklik, beş sıralıdır ve bu beş sıra özel altın toplarla birbirine bağlanmıştır. Markamızın en çok tercih edilen ürünlerinden bir tanesi olan bu modelimiz, hem özel günlerinizin hem de günlük hayat kombinlerinizin en göz alıcı parçası olacaktır. Bütün dorika kelepçe bilezik modellerimizin zincirlerinin ucunda, sizi mutlu edecek birer detay bulunmaktadır. Bu detaylar bazı modellerde küçük bir yusufçuk olurken, bazen bir melek kanadı, kelebek, kral tacı, kalp, kar tanesi ve bazense bir sonsuzluk işaretidir. Bileziğe çok ayrı bir hava katan bu detaylar için sitemizdeki farklı seçeneklere göz atabilirsiniz. Çocuk kelepçe modellerini görmek incelemek için kategorimize göz atabilirsiniz.

Dorika Kelepçe Bilezik Ne Kadar?

Dorika kelepçe fiyatları, altının gramına ve ayarına göre değişmektedir. 8, 14 ve 22 ayar seçenekleri bulunan bileziklerin fiyatları da, bu oranlarda değişmektedir. Usta işçilik ile üretilen dorika kelepçe bileziklerimizi siz de gönül rahatlığı ile online alışveriş sitemizden tercih edebilir;dilediğiniz ürünü rahatça evinizden tek bir tıklama ile sipariş verebilirsiniz.
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı