Dorika Yüzük Modelleri Hangileri?

Dorika yüzük modelleri hangileri? Dorika, altının alabileceği en şık hallerden bir tanesidir. Gerek bilekliklere, gerek yüzüklere gerekse kolyelere takıldığı zaman çok estetik duran Dorikanın;halka, top, yıldız veyahut çiçek gibi dizaynları olabilmektedir. Beraber kullanıldığı her ürüne çok yakışan dorika tasarımların en şık hali ise, Dorika yüzük modelleridir. Dorika yüzük modelleri , her yaş grubuna ve her tarza uygun olmakla birlikte, yapacağınız kombinlerle beraber, çok şık bir görüntü yakalamanızı sağlar. Krd Gold olarak sizlere, tarzınıza en uygun Dorica yüzük modelini bulmanıza yardımcı oluyor ve üstün ürün kalite garantisi sunuyoruz. Dorika yüzüklerin, kadınlar tarafından en çok tercih edilen modellerinden bir tanesi, Dorika altın yüzüklerdir. 8,14 ve 22 ayar olmak üzere farklı modelleri olan bu Dorika yüzük modelleri , kombininizin en sade ve en şık parçası olacaktır. Dorika, her aksesuarda çok rahatlıkla kullanılabilen bir ürün olduğu için, bütün yüzük modellerinde rastlamak mümkündür. Dorika beş taş yüzük modeli ile özel bir günde giyeceğiniz şık bir abiye ile göz kamaştırabilirsiniz. Dorika yüzük modelleri , tasarımında Dorika altının yanında siyah taş, zirkon gibi yan elementler de bulundurabilir ve daha özel bir tasarım haline kolayca gelebilir. Son dönemde popülerliğini korumaya devam eden baget yüzük ürünleri için kategorisine göz atabilirsiniz.

Dorika Yüzük Nasıl Seçilir?

Dorica yüzük seçerken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli husus bulunmaktadır. Dorika yüzük, hem günlük hayata hem de özel günlere çok rahat bir şekilde adapte olabilen bir aksesuardır. Dolayısıyla önce, Dorika yüzüğü nerede ve hangi kıyafetle takacağınız önem arz etmektedir. Eğer gün içinde sade kombininizi tamamlamak isterseniz, sade altın bir Dorika yüzük tercih edebilirsiniz. Bu sade yüzükler genellikle toplu modeller olup, günlük kullanım için çok uygundur. Eğer daha şık bir gece kombini yapmışsanız, şık bir taş detaylı Dorika yüzük, kombininiz için çok uygun bir seçim olacaktır. Örneğin;siyah taşlı Dorika yüzükler, tamamladığı kombini daha asil bir kombin haline getirirken, zirkon taşlı dorica yüzükler, kombine daha şık bir hava katarlar. Dorica yüzük seçerken önemli bir diğer nokta da, eğer taşlı bir Dorika modelse, el yapısına uygun olmasıdır. Eğer küçük bir ele sahipseniz, çok büyük taşlı bir yüzük almak, sizin için doğru bir tercih olmayacaktır. Dolayısıyla daha küçük taşlı yüzükler seçilmesi gerekmektedir.

Dorika Yüzük Fiyatları Ne Kadar?

Dorika yüzük fiyatları , her altın yüzükte olduğu gibi çeşitten çeşide göre değişmektedir. Fiyatta belirleyici olan kriter ise, altının ayarıdır. 8, 14 ve 22 ayar seçenekleri bulunan Dorika yüzük modellerinde fiyat, seçenek değiştikçe değişir. Altın ayarı arttıkça, fiyat da artar. Bir başka önemli kriter ise, altının gramıdır. Altının ayarı gibi altın gramı artınca, fiyat da aynı oranda artar. Siz de kendinize yakışan Dorika yüzük modeli seçimini yapabilir ve Krd Gold sitemizden kolayca sipariş verebilirsiniz. Benzersiz kaliteye sahip yüzük modelleri için diğer ürünlerimize göz atmayı unutmayın.
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 6 Ürün
Ücretsiz Kargo
%15
14 Ayar 2,90 Gram 3’lü Dorika Yüzük
14 Ayar 2,90 Gram 3’lü Dorika Yüzük
3,681.17 TL
3,128.99 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%15
14 Ayar 3,30 Gram Taşsız 4 Sıra Dorika Yüzük
Ücretsiz Kargo
%15
14 Ayar 3,55 Gram 4’lü Dorika Yüzük
14 Ayar 3,55 Gram 4’lü Dorika Yüzük
4,375.36 TL
3,719.06 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%15
14 Ayar 4,45 Gram Taşsız 5 Sıra Dorika Yüzük
Ücretsiz Kargo
%15
14 Ayar 4,55 Gram 5’li Dorika Yüzük
14 Ayar 4,55 Gram 5’li Dorika Yüzük
5,443.35 TL
4,626.85 TL
Tükendi
14 Ayar 5,05 gram Dorika Beştaş Yüzük
14 Ayar 5,05 gram Dorika Beştaş Yüzük
5,977.35 TL
5,080.75 TL