Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı

Gram Altın Ne Kadar?

Gram altın ne kadar? Gram altın , 1 gram ağrılıktaki altın anlamına gelen değerdir. Gram altının ağırlığı standarttır. Herhangi bir işlemden ya da başka bir şeyden geçmez. İşlenmemiştir. Çünkü bu şekilde, farklı çeşitlerde kullanılması çok daha kolaydır. Gram altın çoğunlukla 22 veya 24 ayar olmaktadır. Bu altının, 1 gram, 2.5 gram, 5 gram, 10 gram, 20 gram, 50 gram ve 100 gram gibi farklı seçenekleri bulunmaktadır. Gram altınlar, döviz bürolarından alınabileceği gibi, artık telefon veyahut internet üzerinden de güvenli bir şekilde alınabilmektedir. Krd Gold güvencesiyle sahip olabileceğiniz gram altın fiyatları uygun seçeneklerle sizlere sunulur. Hayatınızın her yerinde bir armağan olarak, bir yatırım aracı olarak kullanabilir ve saklayabilirsiniz. Gram altın artık çoğunlukla, bir yatırım aracı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunu dilerseniz fiziki olarak sitemizden gerçekleştirebilirsiniz. Artık bankaların da sattığı gram altınlar, değer kaybetmemesi sebebiyle insanlar tarafından özellikle son dönemlerde sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır. Yatırım amacı dışında gram altınları, gönül rahatlığı ile düğünlerde de hediye olarak kullanılabilmektedir. Çünkü hem bütçeye uygunluğu ile hem de görünüşüyle, mütevazı bir hediye verebilirsiniz. Sadece düğünlerle sınırlı olmayan bu kullanım alanı, doğum günleri, iş hediyesi ve bebek tebrik hediyesi olarak da kullanılabilmektedir.

1 Gram Altın Ne Kadar?

Gram altın fiyatları her gün kura bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Altın fiyatlarına yön veren ülke ise, Amerika Birleşik Devletleridir. ABD’de yaşanan olaylar, politikalar, siyasi iniş çıkışlar, altın fiyatlarını belirlemektedir. Ülkemizde daha çok yatırım unsuru olarak kullanılan gram altın fiyatlarının değişmesi, bu tür etmenlere bağlıdır. Altının ons değeri düştükçe, fiyatı da orantılı olarak düşüşe geçer. Her geçen gün kurların da değişmesi ile değişen gram fiyatları için, Krd Gold olarak sizlere bütçenize uygun seçenekler sunuyoruz.

100 Gram Altın Ne Kadar?

100 gram altın ne kadar? 100 gram altın fiyatı da gram altın fiyatlarına göre değişiklik göstermektedir. 1 gram altının yüz katı fiyatına denk gelen 100 gram altın , gram altının kur değişiklikleriyle doğru orantılı olarak artar veya azalır. Örneğin 1 gram altın fiyatı o günün kurlarına göre 460 Türk Lirası ise, 100 gram altının fiyatı da o günkü kura göre 46.000 Türk Lirasına denk gelmektedir. Siz de Krd Gold online alışveriş sitemizde kendiniz için en uygun altını değişik opsiyonlar arasından bulabilir, hem güvenli hem de kolay bir altın alışverişi imkanına rahatça erişebilirsiniz. Gram altın fiyatları için sayfamızı inceleyebilir ve uygun seçeneklerle sunulan gram fiyatları ile yatırımlarınıza değer kazandırabilirsiniz.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.