En Şık Kar Tanesi Altın Küpeler

Kar taneli küpe modelleri ile kar tanelerindeki harika desen ve muhteşem sanatın aksesuar haline getirilmiş halidir. Özellikle kar tanelerinde her biri eşsizdir ve birbirine benzemez bu nedenle oldukça zarif ve hoş modeller olarak kar taneli küpe modelleri doğadan ilham alınarak size yeryüzünde birbirinin eşi olan özel kar taneleri küpelerini kulaklarınızda harika görünebilir. Altın küpe sahibi olmak isteyen veya küpe hediyesi etmek isteyen kişiler için kar tanesi altın küpe 14 ayar veya diğer ayarda bulunan küpeleri özel tasarımları ile tercih etmeye başlayabilirsiniz. Birbirinden güzel kar taneli küpelerle beraber altın şıklığının eşsiz tasarımlarla buluşmasıyla siz de kullanılan ürünlerle kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kar Taneli Küpe Modelleri

Kadınların ışıltısı, berraklığı kar tanesine benzetilerek özel altın madeni ile tasarlanan kar taneli küpeler, asiliği ile beraber her dönemde dikkat çekmeyi başaran aksesuarlar arasındadır. Aynı zamanda doğanın mucizevi kristalleri her ne kadar şekilleri, özellikleri ve görünüşleri birbirine çok yakın olsa da aslında her bir kar tanesinin eşsiz olduğu bilinmektedir. Hiçbir kar tanesi bir diğerine benzemez ve her kar tanesiyle beraber sevdiğiniz kişiye hediye ettiğiniz bu küpelerle onun sizin için eşsiz ve biricik olduğunu dillendirmiş olabilirsiniz. Kar tanesi altın küpe 22 ayar ve farklı ayarlarda tercih edebileceğiniz sallantılı kar küpeleri, parlaklığını uzun süre muhafaza eder ve oksitlenmesi gecikir. Küpe üzerinde bulunan taşlar şıklığınızı en iyi şekilde yansıtır. Küpeler, hayatın her alanında tercih edilen şık aksesuarlardan biridir.

Kar Tanesi Küpe Altın Fiyatı

Tarzın ve şıklığın simgesi olan kar taneli küpe modelleri kişiye farklı bir hava katmaktadır. Hem günlük hem de özel anlarda görünüm yakalamanıza yardımcı olan altın küpe modelleri çok sayıda tasarımlarla üretilir. Altından üretilen bu küpeler bu anlamda tercih edebileceğiniz, zarafeti ön plana çıkaran altın küpeler en şık ve en sağlam küpeler arasındadır. Kar tanesi küpe altın fiyatı genel olarak tasarımına ve büyüklük gibi durumlara göre değişiklik gösterebilmektedir. En değerli mücevher olarak doğada nadir olarak bulunan madenlerden üretilerek eşsiz kar tanesi tasarımlarına dönüştürülmüştür.
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 2 Ürün
Ücretsiz Kargo
%5
14 Ayar 1,85 gram Taşlı Figürlü Küpe
14 Ayar 1,85 gram Taşlı Figürlü Küpe
2,500.36 TL
2,375.34 TL
Ücretsiz Kargo
%5
14 Ayar 2,00 gram Taşlı Figürlü Küpe
14 Ayar 2,00 gram Taşlı Figürlü Küpe
2,655.74 TL
2,522.95 TL