Kelebek Figürlü Altın Küpeler

Kelebek küpe modelleri, birbirinden farklı tasarımlarla dikkat çeken takılarla ışıltılı tarzınızı öne çıkartabilirsiniz. Özgün tasarımları sayesinde kendi tarzını yakalamak isteyenlerin mutlaka incelemesi gereken kelebek kolyeler, klasik ve modern tasarımlarla seçebilirsiniz. Görünüme şık bir dokunuş eklemek isteyenlerin stilini büyüleyecek, her tarza uygun bir kelebek küpe modeli bulmak mümkündür. Kelebeğin farklı formlarını yansıtan kelebek figürlü küpe modelleri yenilikçi tasarımıyla kendisine hayran bırakmaktadır. Bunun dışında sevdiklerinize kalıcı ve romantik bir hediye olarak da sunabileceğiniz kelebek figürlü küpelerle özel günlerinizin daha özel geçmesini sağlayabilirsiniz. Sevgililer günü, anneler günü, doğum günleri, evlilik yıldönümü ve daha birçok özel günlerinizi özel hale getirebilirsiniz.

Kelebek Küpe Modelleri

Kelebek küpe modelleri, gündelik kullanıma uygun olan tasarımlarıyla özel gün ve gecelerdeki kullanımlara da uygundur. Kadınların farklı stillerine uyum sağlayacak şekilde dizayn edilen kelebek kolye modeli, her yaştan kadının kullanacağı en değerli mücevherler arasında bulunarak sizlerde kendiniz veya sevdikleriniz için kelebek kolye modellerini tercih ederek bir ömür boyu kullanacak değerli mücevherlere sahip olabileceksiniz. Kelebek küpe modellerinde sıra dışı tasarım dokunuşları ile hayat bulan kelebek figürleri ile sizlerde stilinize büyük bir canlılık katabilirsiniz. Kadınların büyük bir tutku ile bağlı olduğu küpe modelleri arasında bulunan kelebek küpe modellerinde altın dokunuşları hem sağlam hem de uzun seneler boyu kullanılabilen takılar arasında yer almaktadır. Kelebek küpe altın tasarımları aynı zamanda sevdiklerinize hediye olarak da tercih edeceğiniz küpelerle sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

Kelebek Küpe Çeşitleri Nedir?

Kelebek figürü birçok farklı şekilleriyle takı haline getirilebilir. Bu modellerden öne çıkanlar arasında kelebek kanatlı küpe modelleri ister gündelik kıyafetleriniz içerisinde eşsiz bir uyum yakalayacak şekilde kullanabilirsiniz. Sevdikleriniz veya kendiniz için en uygun seçimleri yaparak altın dokunuşlu küpeleri tercih edebilirsiniz. Kelebek küpe çeşitleri arasında yer alan yarım kelebek küpe modelleri son dönemde en fazla tercih edilenler arasında bulunarak özellikle kulağında iki delik olan kişiler tarafından iki kanatlı olarak tercih edilebilen modeller arasında bulunuyor. Kadınlar için modern takı tasarımın izlerini taşıyan altın küpeler mutlaka tavsiye ediliyor.
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 2 Ürün
Ücretsiz Kargo
%5
14 Ayar 1,05 Gram Kelebek Altın Mini Küpe
Ücretsiz Kargo
%5
14 Ayar 1,20 gram Altın Kelebek Küpe
14 Ayar 1,20 gram Altın Kelebek Küpe
1,827.04 TL
1,735.69 TL