Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 28 Ürün

En Yeni Kelepçe Bilezik Çeşitleri Hangisidir?

Kelepçe bilezik son dönemlerde kadınların en sevdikleri aksesuarlardan bir tanesi haline gelmiştir. Kadınların kombilerinin, günlük hayatının ve özel günlerinin ışıldayan parçası kelepçeli bilezikler kolda çok zarif bir duruş sergilemektedir. Kelepçe bilezikler, çok fazla çeşide sahip olup piyasada belki de en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Daha klasik çeşitlerden olan Erzurum veyahut Trabzon kelepçe bilezikler, değerini asla kaybetmeyen ve modası asla geçmeyen çeşitlerdendir. Günümüzde ise günlük hayatta sıklıkla, daha ince kelepçe modelleri tercih edilmektedir kadınlar tarafından. İnce kelepçe bilezik , modern bir görüntüden daha çok, şık ve sade bir görüntü oluştururlar. Krd Gold olarak sizlere geniş ürün çeşitliliğinin yanı sıra, güvenli ve rahat bir alışveriş yaşamanızı da garanti ediyor, kendinize en uygun ürünü keşfetmenize de olanak sağlıyoruz.

Kelepçe Bileklik Modelleri Neler?

Kaburga, Erzurum ve Trabzon kelepçe bileklikler, daha ağır modeller olup, günlük hayat kullanımına pek uygun bir model değildir. Daha çok özel günlerde sade bir kombinle tercih edilebilecek olan bu kelepçe bileklik modelinin, 8 14 ve 22 ayar olmak üzere üç farklı çeşidi bulunmaktadır. Daha ince ve günlük kullanıma uygun olan modeller ise, çivili, kilitli veyahut dorica kelepçe bilezik modelleridir. Dorica kelepçe bilezik modelleri , kadınlar tarafından son zamanlarda en çok tercih edilen modellerden bir tanesidir. Telkari altın kelepçe bilezikler de son dönem moda olmaya başlamış olan modellerden bir tanesidir. Bu ince ve şık modeller, kadınların günlük hayat kombinlerinin bir numarası ve özel gün kombilerinin tamamlayıcısı niteliğinde ürünlerdir. Kot pantolon ve tişört gibi çok basic bir kombine bile eşlik edebilecek bu kelepçe bilezik modelleri , çok güzel bir sevgililer günü hediyesi fikri de olabilir. Sitemizde yer alan ve çok fazla tercih edilen bir başka model ise, 14 ayar dorica altın kelepçe modelleridir. Bu modelde ise, iki farklı metal rengin beraber sağladığı mükemmel ahengi yakından görmek mümkündür. spor kombinlerin vazgeçilmezi nitelikte olan bu modelimiz, aksesuarlarınız arasındaki en sevilen ürün olmaya aday.

Kelepçe Bilezik Fiyatları Ne Kadar?

Kelepçe bilezikler, modelden modele fiyat değişikliği gösterebilirler. Altın kelepçe bilezik fiyatları için en önemli kriterlerden birisi, altın ayarıdır. Sitemizde 8, 14 ve 22 ayar çeşitleri olan bu altın kelepçe bilezikler, yüksek ayarlarda daha yüksek fiyatlar öngörmektedir. Fiyatı belirleyen bir başka kriter ise, altın gramıdır. Çok farklı gram seçeneklerine sahip olan altın kelepçe bilezik fiyatları , gram arttıkça artmaktadır. Krd Gold olarak sizlere, hem bütçenize uygun olan ürünleri sunarken, hem de karşılaştırıldığında daha yüksek bir kalite garantisi veriyoruz. Size en cazip kelepçe bilezik fiyatları ile rahat bir alışveriş imkanı sunan sitemiz, birbirinden farklı model seçenekleriyle de unutulmaz bir deneyim sağlamaktadır.