Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 34 Ürün
Ücretsiz Kargo
%5
14 Ayar 0,90 Gram Martı Figürlü Küpe
Ücretsiz Kargo
%5
14 Ayar 0,95 Gram Kalp Figürlü Küpe
Ücretsiz Kargo
%5
14 Ayar 1,25 Gram Taşlı Sonsuzluk Küpe
Ücretsiz Kargo
%5
14 Ayar 1,30 Gram Kelebek Figürlü Küpe
Ücretsiz Kargo
%5
14 Ayar 1,30 Gram Mavi Beyaz Taşlı Küpe
Ücretsiz Kargo
%5
14 Ayar 1,30 Gram Altın Küpe
14 Ayar 1,30 Gram Altın Küpe
772.00 TL
733.40 TL
Ücretsiz Kargo
%5
14 Ayar 1,35 Gram Güneş Figürlü Küpe
Ücretsiz Kargo
%5
14 Ayar 1,50 Gram Taşlı Küpe
14 Ayar 1,50 Gram Taşlı Küpe
844.00 TL
801.80 TL
Ücretsiz Kargo
%5
14 Ayar 1,60 Gram Taşlı Halka Küpe
Ücretsiz Kargo
%5
14 Ayar 1,60 Gram Ayak Figürlü Küpe
Ücretsiz Kargo
%5
Güvenilir Marka, Ücretsiz Kargo
14 Ayar 1,95 gr Baget Altın Küpe
1,004.00 TL
953.80 TL
Ücretsiz Kargo
%5
Güvenilir Marka, Ücretsiz Kargo
14 Ayar 1,95 Gr Altın Baget Küpe
1,004.00 TL
953.80 TL

En Çok Tercih Edilen Küpe Modelleri Hangileri?

Yaşamın her alanında tarz sahibi olmak isteyen kadınlar, KrdGold'un sunmuş olduğu birbirinden şık Küpe Modelleri ile kombinlerini tamamlıyor. Küpe çeşitleri , modern kadının zevklerine uygun olarak tasarlanmış ürünlerden oluşmaktadır. 8, 14, 22 ayar seçenekleri ile sunulan küpeler, kulağınızda eşsiz bir görünüm sergileyecektir.Kolye ve bileklik çeşitleri ile tamamlayabileceğiniz bu ürünler, gündelik yaşamda da dikkatleri üzerinize çekmek için en büyük yardımcılarınızdır.Sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz ürünlere, kolay ödeme seçenekleri ile sahip olabilir ve kolayca sipariş oluşturabilirsiniz.Zamansız tasarımlar ile takı modasının kalbinin attığı Krd Gold, altının ışıltısı ile buluşan tüm küpe modellerini beğeninize sunuyor. Baget kesim küpe modelleri, en beğenilen çeşitler arasında yer alıyor. Kalpli taşlı küpe modelleri ise diğer sevilen modeller arasındadır. Güneş figürlü küpe , yıldızlı küpe ve kar tanesi şeklindeki küpeler de trendler arasında yer almaktadır. Altın küpe modellerimizi görmek için kategoriyi ziyaret edebilirsiniz.

Küpe Nasıl Takılır? ?

Kulağınızın delinmesinin ardından kulaktaki deliğin rahat açılabilmesi için sivri uçlu ve kulak memesinin içerisinde kalacak kısmın kalın olması gereklidir. Ayrıca küpenin steril olması gerekir. Belirli bir süre kulağınızda kalan bu küpeler ile kulağınız steril tutularak daha sonra istediğiniz küpe rahatlıkla kulağa takılabilir. Kulak memenizdeki delik yeterince genişlediği için küpenizi takabilirsiniz. Arka tarafta var ise klipsi ile kapatmalısınız.

Küpe Hangi Kulağa Takılır?

Küpe genel itibariyle her iki kulağa da takılmaktadır. Bazen kulak aksesuarlarına renklilik katmak isteyenler için kıkırdak üstü de tercih edilmektedir. Küpenizi hangi kulağınıza takacağınız sizin tercihinize kalmış bir şeydir. Erkekler genellikle sol kulağı tercih etmektedir.

İlk Takılan Küpe Nasıl Çıkarılır?

İlk takılan küpenin çıkarılması oldukça zahmet vericidir. Klipsi bir elinizle küpeyi dışardan bir elinizle tutarak yüksek kuvvetle çıkarabilirsiniz. Kulağınızdan küpeyi, kulağınız iyileşmeden çıkarılmanız önerilmez. Çıkarma işleminden önce yağ veya krem ile küpenin klipsini / tokasını yağlayabilirsiniz. Böylece çok fazla kuvvet uygulamanıza gerek kalmaz. Sizin için en yararlı yöntem ise kulağınızı deldirdiğiniz yere gidip bu konuda yardım almanız olacaktır.
Küpe Fiyatları Ne Kadar?
Küpe fiyatları seçeceğiniz küpe modelleri ve küpe çeşitlerine göre farklılık gösterecektir. Ayrıca küpenin yapımında kullanılan madenler de önem arz edecektir. Altından yapılmış iseler altının ayarı ve gramı fiyat konusunda belirleyici olacaktır. Eğer, işçilik de işin içine girerse fiyat daha farklı olacaktır.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.