Şık Mineli Altın Küpeler

Mineli küpe günümüzde en beğenilen tasarımlar arasında yer almaktadır. Mine sanatı, Antik Mısır uygarlığından bu yana kullanılan bir süsleme sanatıdır. Seneler boyunca süs eşyalarının üzerinde kullanılan çeşitli renkler, mine sanatında özel bir teknikle daha göz alını hale getirilir. Mine sanatının süs eşyalarında uygulanması çok eski tarihlere dayansa da günümüzün modern tasarımlarında oldukça şık duran bir yapısı vardır. Bu nedenle sadece küpe değil kolye, bilezik olarak da üretilmektedir.

Mineli Küpe Ne Demek?

Mineli küpe ne demek bakıldığı zaman mine uygulaması, kullanıldığı aksesuarlara kendine has bir hava katar ve üretim aşamasında altın olarak üretilerek hem şık hem de altın sevenler için mükemmel bir aksesuar olabilir. Mineli altın küpe ile küpenin göz alıcılığı artar ve özel tasarımlarıyla dilediğinizi seçebilirsiniz. Minimalist dizaynlardan sallantılı, büyük modellere kadar dilediğiniz tüm detaylarla aksesuarlarınızı kullanabilirsiniz. Mineli küpeler her zaman tüm kombinlere uyum sağlar. Hem sade hem sportif hem de şık giyimleriniz için tercih edebileceğiniz mine sanatı göz önüne alınarak yapılan tasarlanan küpelerle altın tasarımı bulunan küpeler her zaman şık ve estetik bir görüntüyü destekler ve mine küpe modelleri özel görünümleriyle göz doldururken yapıları ise çok daha sağlam ve dayanıklıdır.

Mineli Küpe Modelleri

Mineli küpeler ilgi çekici formlar verilecek üretildiği zaman bu küpeleri gündelik kullanımlarınızda, spor giyimlerde ve daha fazlasıyla kombin yapabilirsiniz. Mine işlemeli küpelerde tıpkı diğer küpeler gibi tasarım özellikleri ile öne çıkar ve hangi küpenin hangi tür yüze yakıştığına dair belirli kriterler de bulunur. Bu kriterler boyunuzun uzunluğuna göre belirlendiği gibi, yüz şeklinize göre de değişir. Bunun dışında tüm kombinleriniz için mineli küpeleri tercih edebilir ve diğer tasarımlar arasında bu şekle göre daha kolay karar verebilirsiniz. Minimal küpe tasarımları arayanlar için tercih edebileceğiniz bu küpeler her zaman hayat kurtarıcı aksesuarlar arasında bulunarak aksesuar dolabınızda yerini almalıdır. Şıklığı ve zarafeti ile kaliteyle birleştiren mineli küpelerden istediğinizi tercih edebilir ve hem zevkinize hem de tarzınıza uygun küpeleri tercih edebilirsiniz.
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 3 Ürün
Ücretsiz Kargo
%20
14 Ayar 0,75 Gram Mineli Altın Yıldız Küpe
Ücretsiz Kargo
%20
14 Ayar 1,05 Gram Mineli Altın Minik Küpe
Ücretsiz Kargo
%20
14 Ayar 2,15 gram Mineli Altın Küpe
14 Ayar 2,15 gram Mineli Altın Küpe
2,811.12 TL
2,248.90 TL