Pandora Bileklik Nasıl Açılır?

Son dönemlerin değişen modası ile beraber kadınların en sık tercih ettiği bileklik modellerinden bir tanesi de pandora bilekliklerdir. Pandora bileklikler, kadınların kendilerine özel olarak kişiselleştirebilecekleri bilekliklerdir. Ucu açık, klipsli gibi modelleri bulunan pandora bileklikler, ucuna takılabilen değişik figürler ile özelleştirilebilirler. Charm ismi verilen ve bilekliğin ucuna takılabilen bu küçük aksesuarlar ile dilediğiniz bilekliği yaratabilmek artık düşündüğünüzden de daha kolay. Pandora bileklik çeşitlerinin klipsli ve ucu açık olan modellerinin açılma biçimleri birbirinden farklıdır. Ucu açık olan modelleri sizi zorlamadan takabileceğiniz şekilde üretilmiştir. Fakat klipsli olan modellerini açmak bazen bir zahmetli olabilmektedir. Çok sert davranırsanız kırabileceğiniz bu pandora bileklikleri açmak için öncelikle sert bir zemine ihtiyaç duyacaksınız. Çok baskı yapmadan klipsini kendinize doğru çektiğiniz zaman, bileklik kolaylıkla açılmış olacaktır. Bileğinize dilerseniz sade bir bileklik olarak takabileceğiniz bu pandora bileklik modellerine çoğu kadın artık “charm” ekleyerek dışarıdan daha hoş gözükmesini sağlamaktadır. Bazı pandora bileklik modelleri açmak için ise bazen özel olarak üretilmiş bir anahtar gerekmektedir. Bunlar daha kompleks ve daha nadir kullanılan ürünlerdir. Tabii ki de yanınızda her zaman anahtar taşımayabilirsiniz. Böyle bir durumda ise yapacağınız şey, eğer varsa bir tırnak törpüsü, küçük bir tel toka ucu ile bilekliği kolayca açmaktır. Krd Gold kalitesiyle satın alabileceğin pandora bileklikler, şıklığınıza ekleyeceği küçük bir dokunuş ile sizi adeta baştan yaratacak. Eşsiz tasarımları ve kalitesi ile tüm altın bileklik için üst kategoriyi inceleyebilirsiniz.

Pandora Bileklik Nerede Satılıyor?

Pandora bileklikler, mücevher satan her yerde satılabilir fakat önemli olan bu bileklikleri güvenilir bir yerden almaktır. Dolayısıyla detaylı araştırmalar yapıldıktan sonra satın alınması çok daha doğru olacaktır. Krd Gold mağazası sizlere aradığınız kriterdeki pandora bileklik modelleri sunmaktadır. Eşsiz tasarımları ile beraber bileğinizde şıklık yaratmak artık çok basit. Hem güvenli ödeme seçenekleri ile hem de üstün müşteri memnuniyeti garantisi ile Krd Gold, her ihtiyacınızda yanınızda.

Pandora Bileklik Nasıl Temizlenir?

Pandora bileklik çeşitleri, her bilekliğin yapabileceği gibi bazen kararma veya renk açılması yapabilmektedir. Krd Gold mağazasında satılan bütün ürünler, altın ürünlerdir. Altın her ne kadar çok güçlü ve paslanmayan bir element olsa da zamanla kullanıldıkça bazen taşında, renginde değişiklikler olabilmektedir. Olmasa bile yıllardır temizlenmeyen bir altın bileklik, mutlaka tekrar parlatılmaya ihtiyaç duymaktadır. Evde sizin de çok rahatça uygulayabileceğiniz birtakım temizlik yöntemleri bulunmaktadır. Bunlardan ilki kaynar su ile altın temizlemek/parlatmaktır. Yapmanız gereken şey ise çok basittir. Su kaynadığı zaman içine damlatacağınız birkaç damla bulaşık deterjanını karıştırın ve biraz bekleyin. Su kaynarken pandora bilekliğinizi suyun içine atın ve biraz bekletin. Su kaynar halden ılık hale geçmeye başladığı zaman çıkarın ve küçük bir kıl fırça yardımı ile (diş fırçası da olabilir) bilekliğinizi temizlemeye başlayın. Böylece hem parlak hem de temiz bir bilekliğe sahip olacaksınız. Altın, riskli bir madde olduğu için evde bakımı rutin hale getirmemek gerekir. Çünkü bir süre sonra, altın materyalini riske atabilirsiniz. Dolayısıyla en doğrusu eğer gidilebiliyorsa bir kuyumcuya gitmek ve uzmanına temizletmektir. Çok zor durumda kaldığınız hallerde evde de bakım yapabilirsiniz fakat önemli olan, çok dikkatli olmak ve çok sık yapmamaktır.

Pandora Bileklik Ne Kadar?

Pandora bileklikler modeline ve ucuna takılan küçük aksesuarlara göre değişiklik göstermektedir. Altın pandora bileklik modellerinde fiyatı belirleyen birkaç detay altının ayarı, gramı ve bilekliğin şeklidir. Krd Gold güvencesi ile satın alabileceğiniz pandora bileklik modelleri ile harika kombinler yaratabilecek ve kendinizi özel hissettireceksiniz. İndirimli ürün avantajları için tüm bileklik kategorisini inceleyebilirsin.
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı