Üç Taş Yüzük Nasıl Bir Modele Sahip?

Üç taş yüzük , diğer adıyla tria yüzük, adından da anlaşılacağı üzere üç adet parçadan oluşur. Tria, Latincede 3 rakamı anlamına gelir. Dün, bugün ve yarın anlamındadır. Bunu günümüze uyarlarsak, “dün, bugün ve yarın seninleyim!” anlamı taşımaktadır. Ölümsüz aşkın dününü, bugününü ve yarınını simgeleyen tria, evlilik tekliflerinin vazgeçilmezlerinden bir tanesidir. Genel olarak üç parçadan oluşan üç taş yüzük modelleri , kişinin zevkine göre özelleştirilebilen modellere dönüşebilmektedir. Klasikten şaşmayanlar ve diğer modellerimizi incelemek isteyen müşterilerimiz yüzük sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Üç Taş Yüzük Modelleri Neler?

Üçtaş yüzük çeşitlerinin, çok farklı modelleri bulunmaktadır. En klasik modeli, ise sade üç taş tektaş yüzüklerdir. Bu modelde üç tane taşın yanında ekstra herhangi bir taş veyahut özel kesim bulunmamaktadır. Gerek günlük hayatta sade kombinlerinde gerekse özel günlerin şık kombinlerinde çok rahat kullanılabilecek olan bu düz üçtaş yüzük modelleri, giydiğiniz kıyafetin çok özel bir tamamlayıcısı olacaktır. Ayrıca beştaş yüzük modellerine de göz atabilirsiniz. Üç taş yüzük çeşitleri , pırlantadan yapılabileceği gibi altından da yapılabilirler. Bu çeşitlerin en güzel modeli ise, beyaz veyahut sarı altın üç taş modelleridir. Beyaz altın üç taş yüzük modelleri çok zarif modellerden olup, kadınların parmaklarına en çok yakışanlardan da bir tanesidir. Bütçeye biraz daha uygun olan bu model yüzükler, gerek evlenme tekliflerinde gerekse başka özel günlerde çok rahat bir şekilde başrol oynayabilecektir. Taşlı üç taş yüzük modelleri de kadınlar tarafından çokça beğenilen modeller arasındadır. Ortasında pırlanta bulunan bu modellerin, yan taraflarında ise seçeceğiniz özel bir taş vardır. Bu taş safir, zümrüt, zirkon veyahut da ametist olabilir. Bu model ise yüzüğe hem modern, hem de şık bir görüntü vermeyi sağlayacak, özel gün kombinlerinizin en ihtişamlı parçası olacaktır. Ayrıca baget kesim pırlanta üçtaş yüzük modelleri de, günümüz evlilik tekliflerinin sıklıkla tercih edilen modelleri arasındadır. Çok zarif bir model olan bu yüzük, evlilik teklifinin yanı sıra annenize veyahut sevgilinize doğum günü, anneler günü, sevgililer gününde armağan edebileceğiniz kusursuz bir ürün olacaktır.

Üç Taş Yüzük Fiyatları Ne Kadar?

Birbirinden güzel modellere sahip olan üç taş yüzükler, genellikle kullanılan materyale göre fiyat farklılıkları doğurmaktadır. Örneğin alacağınız üçtaş yüzük, pırlanta taşlar ile çevrilmişse, karat değişikliği oranında fiyatlar da değişiklik gösterecektir. Zirkon veya türevi taşlarla süslenenler ise nispeten daha uygun fiyatlara sahip olacaktır. Eğer ürün tercihinizi altın olandan yapmak isterseniz de, altının gramı ve ayarına göre fiyat değişiklikleri bulunacaktır. Daha düşük karat ve gramlar, daha düşük fiyatlara tabii iken;yüksek karat ve gramlarda fiyatlar daha fazla olacaktır. Krd Gold olarak, sizlere en uygun üç taş yüzük modellerini seçme imkanı sunarken aynı zamanda güvenli bir alışveriş deneyimi garanti ediyoruz. Siz de kendinize veyahut alacağınız kişiye en uygun ürünü tereddütte kalmadan seçebilir, kolay ödeme seçenekleri ile rahat bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı