En Şık Altın Yüzük Modelleri Hangileri?

Altın tüm zamanlarda takıların vazgeçilmez malzemesi olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle altının göz alıcı bir tona sahip olması altın takılara olan ilgiyi de arttırıyor. Altın yüzük ise çok eski dönemlerden bu yana kullanılan bir aksesuardır. Evlilik akdinde ya da nişanlık ve sözlülük dönemlerinde bu ürün seçenekleri her zaman en favori ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Sadakatin simgesi durumunda olan altın yüzük çeşitleri , aynı zamanda zarafeti de temsil ediyor. Altının parıltılı ışıltısını yüzük parmağına taşıyan altın yüzük çeşitleri;tüm zamanların en çok tercih edilen takısı olarak da tanımlanıyor. Taşlı yüzükler, tüm ihtişamıyla göz doldurmayı başarıyor. Kesim şekilleri farklılaşan modeller ile siz de parmağınızdaki şıklığı gösterebilirsiniz. Baget kesim seçenekler, her zaman popülerliğini koruyan ürünlerden oluyor. Tektaş seçenekler ve damla kesim yüzükler ise tercihlerde üst sıralarda yer almayı başarıyor. 8 ayar ve 14 ayar ürün modellerini Krd Gold sayfasında inceleyebilirsiniz. En yeni yüzük modelleri için diğer kategorimize göz atmayı unutmayın.

Yeni Sezon Beyaz Altın Yüzük Çeşitleri Neler?

Son zamanlarda altın yüzük modelleri çeşitlilik bakımından alternatif seçeneği bol olan takılar olarak karşımıza çıkmaktadır. Sade bir şıklığın adresi konumunda yer alan ürün çeşitlerinin yanı sıra göz alıcı ve gösterişli olan ürünlerden de söz etmek mümkün olmaktadır. Yine klasik tasarım özelliklerine sahip olan yüzüklerin yanı sıra modern temalı ürün modellerinin de son zamanlarda yaygınlaştığını söyleyebiliriz. Krd Gold ‘un elbette ki ürün çeşitliliği açısından alternatifi bol olan seçenekleri sunuyor olması;beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir.

Altın Yüzük Fiyatları Ne Kadar?

Farklı tasarım özelliklerine sahip bu ürünler, takı dünyasının içerisinde yer alabiliyor. Özellikle farklı ayarlarda tasarlanabilen altın yüzük modelleri;farklı fiyat seçeneklerini de karşımıza çıkartıyor. Altın yüzük fiyatları söz konusu olduğunda yüzüğün kaç ayarlık altından üretildiği sorusu karşımıza çıkıyor. Zira altın yüzük fiyatları belirlenirken yüzüğün ayarı da doğrudan etkili olmaktadır. Bu takıların farklı fiyat aralığında alınabilmesi, hemen her isteyenin bu güzel takılardan satın alabilmesini de mümkün kılıyor. Unutmamak gerekir ki bu altın takılar en seçkin hediye seçeneği olarak her zaman favori olan takılar arasında yer almaya devam ediyor! Kampanyalı fiyatlardan ve avantajlardan yararlanmak için hemen baget yüzük kategorisine göz atın.

Altın Yüzük Nasıl Anlaşılır?

Bunu anlamak için oldukça basit bir yöntem bulunmaktadır. Mıknatıs ile sahip olduğunuz yüzüğü test edebilirsiniz. Eğer, yüzüğünüz mıknatısın çekim kuvvetine karşın yapışıyorsa, yüzüğünüzün sahte olması muhtemel. Bir diğer ayırt edici unsur ise altının kendi özgül ağırlığının olmasıdır. Ayrıca, altın tok bir sese sahiptir. Diğer ürünler ise tiz bir ses çıkarırlar. Yine de tam anlamıyla ayırt etmek için bir uzman görüşü faydalı olacaktır. Siz de sertifikalı Krd Gold ürünleri ile bu çekincenizi geride bırakabilirsiniz.
Altın Yüzük Nasıl Parlatılır?
Aslında klasik yöntemler işe yaramaktadır. Sıcak bir su içerisine bulaşık deterjanı koyup bir fırça ile temizlediğinizde (diş fırçası olabilir.) altınınızı kolayca parlatabilirsiniz. İşlemin ardından yüzüğü durulamanız ve kurulamanız gerekecektir.
Altın Yüzük Nasıl Temizlenir?
Altın yüzük nasıl temizlenir? Temizleme yöntemi için de parlatma için gereken adımları uygulamanız yeterli olabilir. Daha farklı olarak ise beyaz sabun ve amonyak bir suya eklenerek yüzüğünüz 45 dakika boyunca bu içerisinde bekletilir ve daha sonra yumuşak uçlu bir fırça yardımı ile temizlenir. Böylece temizleme işlemi gerçekleştirilmiş olur.
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 5 Ürün
Ücretsiz Kargo
%20
14 Ayar 1,00 gram Kalpli Alın Yüzük
14 Ayar 1,00 gram Kalpli Alın Yüzük
1,619.87 TL
1,295.90 TL
Ücretsiz Kargo
%20
14 Ayar 1,15 gr Altın Yonca Yüzük
14 Ayar 1,15 gr Altın Yonca Yüzük
1,775.25 TL
1,420.20 TL
Ücretsiz Kargo
%20
14 Ayar 2,90 Gram 3’lü Dorika Yüzük
14 Ayar 2,90 Gram 3’lü Dorika Yüzük
3,681.17 TL
2,944.94 TL
Ücretsiz Kargo
%20
14 Ayar 3,55 Gram 4’lü Dorika Yüzük
14 Ayar 3,55 Gram 4’lü Dorika Yüzük
4,375.36 TL
3,500.29 TL
Ücretsiz Kargo
%20
14 Ayar 4,55 Gram 5’li Dorika Yüzük
14 Ayar 4,55 Gram 5’li Dorika Yüzük
5,443.35 TL
4,354.68 TL