Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 71 Ürün
Ücretsiz Kargo
%10
14 Ayar 0,95 gram Mini Küpe
14 Ayar 0,95 gram Mini Küpe
749.70 TL
674.73 TL
Ücretsiz Kargo
%10
14 Ayar 1,10 gram Altın Küpe
14 Ayar 1,10 gram Altın Küpe
811.23 TL
730.11 TL
Ücretsiz Kargo
%10
14 Ayar 1,10 Gram Altın Küpe
14 Ayar 1,10 Gram Altın Küpe
811.23 TL
730.11 TL
Ücretsiz Kargo
%10
14 Ayar 1,20 gram Altın küpe
14 Ayar 1,20 gram Altın küpe
852.26 TL
767.03 TL

2020 Altın Küpe Modelleri Hangileri?

Altın her zaman kadınlar açısından göz alıcı bir aksesuar anlamına gelmektedir. İster yüzük ister kolye isterse küpe olsun hemen her türlü aksesuarın altından olması, kadınları cezp etmeye yetiyor. Altın küpe takıları da her zaman favori olan takılar arasında yer alıyor. Üstelik bu takıların son zamanlarda oldukça nitelikli bir kullanım özelliğine sahip olduğu da biliniyor. Hem günlük kullanımda hem de özel gün ve gecelerde şıklığın adresi konumunda yer alan bu ürünler, her zaman etkili takılar olarak da karşımıza çıkıyor. Güneşli modeller, öne çıkan modeller arasında yer alıyor. Daha şirin modelleri tercih edenler içinse kelebekli ve deniz yıldızlı seçeneklere yönelinebilir. Yoncalı motifli seçenekler ile size şans getirecek olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Kar tanesi, halkalı, melekli, taçlı, sonsuzluk biçimli, baykuşlu, çiçekli ve kalpli modellere de Krd Gold ürünleri arasında yer verdik. Krd Gold güvencesi ile size sunulan tüm ürünleri incelemek için sayfamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz. Tüm küpe modelleri ürünlerimizi görmek için kategorimize tıklayın.

Altın Küpe Nasıl Anlaşılır?

Tasarım dünyasının gelişmesi çok daha göz alıcı altın küpe modellerini karşımıza çıkarıyor. Neden mi? Çünkü tasarımsal açıdan mükemmel bir özelliğe sahip olan bu takılar, her zaman şıklığın da adresi konumundun yer alıyor. Işıltılı ürün çeşitleri, kıyafet tercihlerinin de şık aksesuarları olarak tanımlanıyor. Bundan dolayı gösterişli olan yeni tasarım altın küpe modelleri , her zaman kadınların favori olan takıları olarak karşımıza çıkıyor. Günümüz itibariyle birbirinden çok farklı ürün modellerinin buluyor olması, tam da aradığınız özelliklere sahip olan küpelere sahip olmanızı mümkün kılıyor. Altını ve altın takıları anlayabilmek için bir mıknatıs yeterli olabilir. Altının manyetik özelliği bulunmamaktadır. Bu sebeple mıknatısa yaklaştırdığınızda birbirini çekmeyecektir. Aynı zamanda, altının kendine has bir özgül ağırlığı bulunmaktadır.

Altın Küpe Nasıl Temizlenir?

Altın küpe takısı satın alacaksanız mutlaka bu ürünlerin fiyatları konusunda ayrıntılı bir araştırma yapmalısınız. Çünkü altın küpe fiyatları söz konusu olduğunda karşımıza çok sayıda farklı seçenekler çıkmaktadır. Özellikle yeni tasarım modellerin ve ürün çeşitlerinin hemen her bütçeye uygun bir şekilde tasarlandığını söyleyebiliriz. Böylece kendisine ya da sevdiklerine bu takılardan almak isteyenlerin aradıkları özelliklere sahip olan altın küpe modelleri satın alabilmek mümkün olmaktadır. Üstelik yeni nesil ürün çeşitleri adeta bir tasarım harikası olarak da karşımıza çıkmaktadır. Size muhteşem altın küpe çeşitlerini görmek mi istiyorsunuz? Bizi takipte kalın! Peki, bu takılar nasıl temizlenirler? Genelde sıcak suyun içerisinde bulaşık deterjanı yardımıyla temizlenebileceği gibi amonyak, beyaz sabun ve su karışımda 45 dakika bekletilerek bir fırça yardımıyla temizlik yapılabilir.

Altın Küpe Ne Kadar?

Altın küpe fiyatları ; modele, işçiliğe ve tasarım gibi birçok detaya göre değişiklik gösterebilir. Bu konuda belirleyici olan unsur, aynı zamanda altının ayarı da olacaktır. Fiyatlarımızı incelemek için sayfamıza göz atabilirsiniz.